Слово – то мудрості промінь,
слово – то думка людська.
День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».
За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
З учнями школи проведено виховний захід «До мови доторкнемось серцем».
Для учнів 8-9-х класів був проведений конкурс «Кращі знавці української мови». У мовному конкурсі взяли участь команди «Діти України» та «Мовознавці». Учні відповідали на запитання конкурсів «Мовне асорті», «Доповни прислів’я», «Друзі мови», «Одним словом», «Вірю-не вірю», «Що означають фразеологізми».
Література-найцінніше надбання людства!Людина все своє життя йде рука об руку з мистецтвом. Колись один мудрець сказав: «Життя коротке,а мистецтво вічне!»
Учні 6 класу взяли участь у літературній вікторині. Змагалися команди «Калинонька» та «Літературознавці»
";color:#212121; mso-ansi-language:UK'>Діти України» та «Мовознавці». Учні відповідали на запитання конкурсів «Мовне асорті», «Доповни прислів’я», «Друзі мови», «Одним словом», «Вірю-не вірю», «Що означають фразеологізми».
Оголошено конкурс на кращий кросворд про мову та конкурс малюнків.
У шкільній бібліотеці пройшов конкурс – читання віршів про мову «Краса поетичного слова».
Більше фото дивись тут
|